Trička s 3D efektem

Hledáte příliv nové energie do svého šatníku? Už vás omrzely klasické modely a vulgární výstřihy? Vsaďte na trička s 3D efektem, která se hodí pro běžné nošení. Na první pohled vás uchvátí realistické motivy. Pestrá paleta designů je obdivuhodná, stejně jako zpracování triček s 3D efektem. Pokud byste ráda kráčela s rytmem módního nebe, máte před sebou jedinečnou příležitost.

Mladé dívky i zralé ženy neodolají famózním 3D potiskům, které mohou mít stovky tváří. Jak by se vám líbil design světových měst, zvířat, zábavných motivů, divoké přírody, vesmíru, oblohy, hudebních a spirituálních potisků? Trička s 3D efektem jsou vyrobena z těch nejkvalitnějších materiálů. Skrývají v sobě originalitu, svěžest, tajemno i vášeň! Modely vytvořené za pomoci té nejmodernější technologie s kulatým, véčkovým i lodičkovým výstřihem padnou jako ulité k džínům, společenským kalhotám, legínám, šortkám i sukním. Stačí si jen zvolit svého favorita a vyrazit do ulic!

Tričko adidas Originals FLORALITA TEESportovní dámské tričko Adidas

Tričko adidas Originals FLORALITA TEE

Tričko adidas Originals FLORALITA TEE. Klasické tričko s trojlístkem se vrací v tropickém lesku. Toto dámské tričko vzniklo ve spolupráci s brazilskou značkou The FARM Company. Na prominentním místě se pyšní kultovním logem trojlístku a nechybí ani žensky působící potisk inspirovaný brazilskou flórou. Tričko s trojlístkem, které stále kvete.

Cena v době recenze: 824 Kč

Krátké pruhované tričko se zlatým nápisemTričko s vázačkou vzadu

Krátké pruhované tričko se zlatým nápisem

Dámské krátké tričko. Dekolt zdobený velkými flitry.

Cena v době recenze: 490 Kč