Pletené halenky

Ráda byste oslnila v originálním oblečení? Pokud si poradíte s pletacími jehlicemi, máte velkou výhodu. Můžete si pletený model sama vyrobit. Tento způsob je jistě kreativní, ale zabere mnoho času. Podívejte se raději do e-shopů, které nabízejí pletené halenky. Budete nadšeny z nepřeberného množství vzorů, designů, barevných kombinací a velikostí. Pletené halenky jsou pro ženu nutností, protože sednou ke kalhotám, sukním i legínám i šortkám.

Mladé generace nedají dopustit na pletené topy s odhaleným bříškem bez rukávů, ale také s dlouhými rukávy. Pletená halenka s krátkým rukávem a kulatým výstřihem potěší nádherným zpracováním a kombinací červeno-bílé barvičky. Nejkrásnější je však bílý pletený kousek s hlubokým dekoltem a ¾ rukávy. Zaměřte se na zpracování výpletu, velikosti oček i barvy. Pletené halenky se dají nosit v mrazivých dnech roku, lehké modely pěkně zahřejí v chladnějších letních nocích.

Zimní svetrová dámská halenkaZapínání na cvoček

Zimní svetrová dámská halenka

Dámská halenka Violana Frida v černé barvě. Halenka je vyrobena z hrubšího materiálu a je vhodná na chladnější dny. Nádherný vzor je doplněný našitými ozdobnými flitry.

Cena v době recenze: 499 Kč