Erotické dámské topy

Milujete svoje křivky, ať už jsou dokonalé anebo oplývají špíčky? Buďte chvíli odvážná a rafinovaná! Pozornost na sebe strhnete v erotických dámských topech, jež mohou být méně či více sexy. Do společnosti se hodí červená zavinovací halenka s volánky, stahováním na šňůrku v pase a hlubokým dekoltem. Senzací je dámské černé erotické tílko s četnými průstřihy. Stačí pod něj obléknout jen podprsenku a kožené kalhoty!

Prodloužený bílý lesklý top s krajkou je naprosto dokonalý pod sáčko a bolerko. Dámská halenka s lesklou krajkou v oblasti dekoltu a ramen se postará o úspěch! Na divokou párty zvolte extravagantní sexy top z umělé kůže a černé krajky. V tomto rafinovaném kousku nebudete mít žádnou konkurenci. Pro chvíle něhy upotřebíte bílo-černý korzet s podvazkovým upínáním a pro parné letní dny se hodí dámské tričko s rozparky, průstřihy a dekoračními kameny.

Saténový bralet top s krajkouLetní krajkový top

Saténový bralet top s krajkou

Odhalte Svoji ženskost. Tento krátký top dá vyniknout Vaší postavě. Ukažte Svému okolí Svůj cit pro módu a omamte ho Svoji krásou.

Cena v době recenze: 1 090 Kč

Sexy tilko Chenya LivCoSexy tilko Chenya LivCo

Sexy tilko Chenya LivCo

Každá žena může být krásná, jen se musí naučit dávat svou krásu dostatečně najevo. Svou ženskost můžete dokonale potrhnout vhodně zvoleným oděvem. Erotické tílko Chenya LivCo v černé barvě velice rafinovaně odhaluje ženské tělo a zároveň něžně zakrývá sladké tajemství. Každý muž, který vás v něm uvidí, tak bude toužit toto tajemství odkrýt. Erotické tílko můžete pojmout jako dokonalý dárek pro svého partnera například k vašemu výročí. Tílko není určené k běžnému nošení, neboť odhaluje skutečně mnoho, nicméně pro intimní chvilky s vaším protějškem bude naprosto ideální.

Cena v době recenze: 329 Kč