Dámské tričko Puma

Snažíte se jít s rytmem moderní doby, ale chybí vám v šatníku pěkné sportovní či ležérní značkové tričko? Vsaďte na produkty od světově proslulé značky Puma. Do posledního detailu propracované kousky upotřebíte nejen při náročných sportovních činnostech, jako jsou běh, jízda na kole, cvičení v posilovně, badminton či tenis. Dámská trička Puma mají stovky tváří, stačí si jen vybrat svého favorita.

Exkluzivní kousky s krátkým, dlouhým i tříčtvrtečním rukávem mají styl. Bohatý výběr barev je samozřejmostí. Modrá, černá, bílá, červená i černá čekají na vaši náklonnost. V poslední době se nosí dámská trička Puma s velkým potiskem a logem ve stříbrné, zlaté, bílé i růžové barvě. Občas se setkáte s logem firmy a motivem Pumy ve vícebarevném provedení. Vybírejte mezi tričky s kulatým, véčkovým i hlubším výstřihem. Ničím nezvyklým nejsou ani kousky s límečkem a kapsičkou.

Tričko Puma Urban Sports Trend TeeČerné dámské tričko Puma

Tričko Puma Urban Sports Trend Tee

Hledáte pohodlné tričko na sportování nebo na běžné nošení do školy? Máte ráda značku PUMA? Víte, že v nedávné době se PUMA stala velikou značkou přes sportovní oblečení? Stejné jako podobné další veliké značky jako NIKE, URBAN, VANS a podobně. Černé tričko PUMA Urban Sports Trend W Black je právě od známé značky PUMA. Tričko je pohodlné, stylové a skvěle padnoucí. Tričko je vyrobené z vysoce funkčních materiálů s technologií DryCell.

Cena v době recenze: 599 Kč