Dámské topy Reebok

Patříte mezi zastánkyně značkové módy? Nestojíte o všední modely nevalné kvality? Nenechte si proklouznout mezi prsty trendy topy Reebok. Jakmile spatříte do posledního detailu propracované modely, musíte je mít! Ať už máte v lásce černou, bílou, červenou, oranžovou i fialovou barvu, vyberete si svého favorita. Na výsluní se drží černá barvička v kombinaci s veselejšími odstíny. Výjimkou není logo značky, květinové vzory, proužky, nápisy a asymetrie.

Ke sportovním aktivitám jako stvořené dámské topy Reebok, lze pořídit v bílé barvě s černým nápisem Reebok. Veškeré kousky jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, perfektně sají pot a odvádějí vlhkost od těla. Dámské topy Reebok oceníte nejen při náročných aktivitách, hodí se také ke kraťasům, džínům, sukním. Otevřete si nové a originální království oblékání! K dispozici máte pestrou paletu střihů, barev a designů!

Dámský sportovní top Reebok ve fialovém provedení

Sportovní top Reebok ve fialovém provedení je z kvalitního, příjemného materiálu. Top oživí váš sportovní šatník a je skvělým kouskem pro sportovní dokonalý outfit.

Cena v době recenze: 459 Kč